logo wh

۱۰ دلیل اصلی برای استفاده از خدمات پشتیبانی وردپرس

فهرست مطالب

هر وب‌سایت موفقی نیاز به سطحی از نگهداری مداوم دارد. این تنها به معنای راه‌اندازی سادهٔ سایت شما نیست. خود وردپرس به‌عنوان یک سیستم اصلی، به‌روزرسانی‌های خود را به‌جز پلاگین‌ها، تم‌ها و محتوا را به همراه دارد. برای خود وب‌سایت و کسب‌وکارتان، لازم است تا مطمئن شوید که سایت شما کاربردی می‌ماند و بهترین عملکرد ممکن را دارد. اگر در حال طراحی یا توسعه یک وب‌سایت جدید هستید، بسیار مهم است که استراتژی‌هایی داشته باشید که پس از راه‌اندازی سایت، مطمئن باشید که به‌روز، ایمن و کاملاً کاربردی است. در اینجا لیست دلایلی که چرا شما به خدمات پشتیبانی قابل‌اعتماد نیاز دارید آورده شده است.

۱. امنیت

یک وب‌سایت وردپرس هک شده که هک می‌شود می‌تواند آسیب زیادی به کسب‌وکار شما وارد کند. به‌عنوان‌مثال توسط Google به‌عنوان ناامن علامت‌گذاری می‌شوید، بنابراین رتبه‌بندی و ترافیک SEO شما کاهش می‌یابد و مدت‌زمان زیادی طول می‌کشد تا آنها را بازیابی کنید. یا در صورت نقض، تمام جزئیات حساس کاربران شما مانند رمز عبور و اطلاعات مالی و خصوصی می‌تواند در معرض دید قرار گیرد یا در بازار سیاه فروخته شود. این به شهرت شما نیز لطمه می‌زند و حتی می‌تواند کار به شکایت برسد.
خدمات پشتیبانی وردپرس دارای یک استراتژی امنیتی است که به محافظت در برابر برخی از رایج‌ترین نقاط ضعفی که هکرها از آنها سوءاستفاده می‌کنند کمک می‌کند. این استراتژی‌ها می‌توانند از ورود ناخواسته به وب‌سایت وردپرس و پایگاه‌های داده مرتبط و محدودکردن درخواست‌های مشکوک به وب‌سایت شما و بسیاری از اتفاقات دیگر جلوگیری کنند.

پشتیبان گیری از وب سایت

۲. پشتیبان گیری کامل

یکی دیگر از دلایل مهم برای استفاده از خدمات پشتیانی وردپرس، اطمینان از این است که وب سایت شما به طور مرتب پشتیبان می‌شود. در زیر چندین دلیل برای انجام این کار آماده است:

  • سرور یا حساب ابری شما خراب می‌شود و بدون پشتیبانی قابل بازیابی نیست؛ بنابراین بدون پشتیبان‌گیری، تمام فایل‌های وب‌سایت، اطلاعات پایه، داده‌های مشتری و غیره را از دست خواهید داد.
  • گاهی شما به طور اتفاقی برخی از صفحات یا برخی از داده‌های ذخیره شده را حذف می‌کنید که با یک نسخه پشتیبان، می‌توانید به‌سرعت آنها را بازیابی کنید.
  • هکرها با آلوده کردن وب‌سایت شما با بدافزار آن را به خطر می‌اندازند. شما می‌توانید وب‌سایت خود را با بازیابی کردن از طریق یک نسخه پشتیبان و سپس ایمن‌سازی آن، به حالت اولیه خود برگردید.
  • هنگامی که خرابی داده‌ها رخ می‌دهد، برخی از اطلاعات شما مانند تراکنش‌ها و جزئیات ورود کاربر قابل خواندن نیستند. با داشتن یک نسخه پشتیبان به‌روز، می‌توانید به‌سرعت داده‌ها را بازیابی کنید.
  • بنابراین، پشتیبانی اگر برای میزبان وب‌سایت یا خود آن اتفاقی بیفتد، یک نسخه جدید آماده از وب‌سایت شما برای بازیابی داشته باشد. نسخه‌های پشتیبان باید در مکان‌های مختلف، چه محلی و چه از راه دور، ذخیره شوند.

۳. بهینه سازی سرعت

مطالعات به طور مداوم نشان داده‌اند که سرعت بالای صفحه منجر به نرخ تبدیل بهتری می‌شود. طبق یک مطالعه ۴۷ درصد از مشتریان انتظار دارند یک صفحه وب در ۲ ثانیه یا کمتر بارگیری شود .اگر این به‌اندازه کافی شما را متقاعد نمی‌کند، در نظر بگیرید که گوگل از سرعت وب‌سایت در الگوریتم رتبه‌بندی خود برای تبلیغات پولی و جستجو استفاده می‌کند.
حتی یک پلاگین به‌روز نشده می‌تواند سایت شما را کُند یا حتی باعث شود برخی از عملکردهای وب سایت شما پاسخگو نباشند؛ بنابراین مهم است که مطمئن شوید سرعت بارگذاری و عملکرد وب سایت شما در بهترین حالت است. یک آژانس پشتیبانی وردپرس باید اطمینان حاصل کند که سایت شما همیشه با سرعت برق ‌کار می‌کند.

۴. بررسی سالم بودن سایت

به‌روزرسانی سایت، تم‌ها و افزونه‌ها به شما اجازه می‌دهد یک تصویر کلی از سلامت عمومی سایت خود مشاهده کنید. با بررسی بارگذاری پایگاه‌داده، سرعت بارگذاری صفحه، و حتی محتوایی مانند لینک‌های شکسته و رفع مشکلات احتمالی که ممکن است از آنها اطلاعی نداشته باشید، می‌تواند به بهبود سایت کمک کند. یک وب‌سایت سالم به معنای نرخ تبدیل بهتر، فروش بیشتر، تجربه کاربری بهتر و رتبه بالاتر سئو است. خدمات پشتیبانی وردپرس باید تست‌های دوره‌ای را برای اطمینان از سالم بودن وب‌سایت شما انجام دهد.

۵. بررسی وضعیت آپ تایم

هنگامی که وب‌سایت شما با مشکلات فنی مواجه می‌شود، سرور آپ تایم به‌سرعت به شما هشدار می‌دهد. حدس زدن اینکه داشتن یک وب‌سایت آفلاین برای چند ساعت یا حتی روز می‌تواند هزینه زیادی از نظر رتبه‌بندی و مهم‌تر از همه درآمد برای شما داشته باشد، سخت نیست. خدمات پشتیبانی قابل‌اعتماد وردپرس با استفاده از ابزارهای قدرتمند، آپ تایم دان تایم شما را رصد می‌کنند و قبل از اینکه شما یا مشتریانتان مشکلی را مشاهده کنید، روی بازیابی سایت شما کار می‌کنند.

۶. تیمی از کارشناسان در اختیار شماست

تیم پشتیبانی همچنین می‌تواند تیم فنی شما به همراه خدمات پشتیبانی باشد. ازآنجایی‌که این شغل اصلی آنهاست، آنها با بهترین شیوه‌های نگهداری وردپرس آشنا هستند. آنها به‌راحتی می‌توانند شما را از طریق افزودن ویژگی‌های جدید، بهینه‌سازی فرایندهای وب‌سایت و غیره راهنمایی کنند. همچنین اگر مشکل جدیدی را تجربه کردید، کارشناسانی که در اختیار شما هستند احتمالاً قبلاً با آن روبه‌رو شده‌اند و مراحل دقیق لازم برای رفع آن می‌دانند.

۷. تجربه کاربری

در چنین فضای رقابتی، باید با بازدیدکنندگان وب‌سایت خود به بهترین شکل ممکن رفتار کنید. این به این دلیل است که هر بازدیدکننده‌ای که وب سایت شما را برای رفتن به سایت رقیب ترک می‌کند برای شما یک بیزینس ازدست‌رفته است. هیچ‌کس یک سایت گیج‌کننده را که خراب یا قدیمی به نظر می‌رسد دوست ندارد که این بدون شک می‌تواند از بازگشت مجدد بازدیدکنندگان ارزشمند به آن جلوگیری کند.
اگر از نسخه قدیمی هستهٔ وردپرس استفاده می‌کنید، وب‌سایت شما ممکن است «پرزرق‌وبرق» شود – و باعث می‌شود تا کاربران بیشتر در مورد محصولات، خدمات یا موارد دیگر شما فکر کنند؛ زیرا سایت شما کیفیت برند شما را منعکس می‌کند. پس قطعاً شما نمی‌خواهید از طریق وب‌سایتتان بازدیدکنندگان خود را ناامید کنید، البته ممکن است هرگز از این مشکلات مطلع نشوید تا زمانی که کاهش ترافیک یک پرچم قرمز ایجاد کند که آن زمان ممکن است برای اصلاح خیلی دیر باشد.

تغییرات کوچک وب سایت

۸. تغییرات کوچک وب سایت

اکثر صاحبان وب‌سایت‌های وردپرسی هرازگاهی به تغییرات کوچک وب‌سایت نیاز دارند، مانند افزودن یک صفحه جدید، ویرایش صفحه موجود، تغییر شماره‌تلفن در صفحه تماس یا جایگزینی چند عکس. علاوه بر این کارهای کوچک، ممکن است نیاز به افزودن قابلیت‌های جدید به وب‌سایت خود داشته باشید یا نیاز باشد چیزی را که به طور غیرمنتظره‌ای خراب شده است، برطرف کنید. خدمات پشتیبانی وردپرس شامل انجام این تغییرات کوچک نیز می‌شود.

۹. صرفه جویی در هزینه های بلند مدت

اگر سایت خود را به طور منظم نگهداری و به روز کنید، احتمال ایجاد مشکلی که رفع آن هزینه زیادی خواهد داشت کمترمی شود. درست مانند سلامتی که پیشگیری از بیماری بهتر و ارزان تر از درمان آن است. پرداخت مبلغ ماهیانه برای اطمینان از ایمن بودن و درست کار کردن سایت شما، در مقابل هزینه بازسازی کامل یک سایت عاقلانه ترین کار است. بنابراین داشتن یک شرکت متخصص معتبر می تواند در صرفه جویی زمان، هزینه و کاهش استرس مدیریت سایت کمک کند.

۱۰. شهرت تجاری

وب سایت شما بازتاب کلی از هویت کسب‌وکار شما است. یک وب‌سایت ضعیف با ارورهای زیاد، لینک‌های شکسته، صفحات مرده و اطلاعات قدیمی، تصویری غیرحرفه‌ای از شما ایجاد می‌کند که به نرخ فروش و شهرت برند شما لطمه می‌زند. خدمات پشتیبانی وردپرس به طور معمول ظاهر و باطن وب سایت شما را بررسی می‌کند و آن را مطابق با برند شما به‌روز می‌کند.
به یاد داشته باشید، برداشت‌های اولیه مهم است و مردم امروزی دید محدودی دارند و در مورد همه چیز – از جمله سایت شما – قضاوت فوری می‌کنند. با توجه به منبع این مقاله حتی اگر بهترین محصولات یا خدمات را در جهان داشته باشید، سایتی که منعکس‌کننده آن نباشد، در نهایت برای شما هزینهٔ گزافی خواهد داشت.

به مطالعه و یادگیری ادامه دهید

۲۰ نوع وب‌سایت محبوب در اینترنت

اگر می‌خواهید در فضای آنلاین حضور داشته باشید، داشتن یک وب‌سایت به شما کمک بزرگی می‌کند. برای این منظور شما می‌توانید در سایت‌های محبوبی مانند

همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x