logo wh

خدمات سئو و افزایش بازدید سایت

SEO Service

خدمات سئو چیست

خدمات سئو خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو هستند که برای افزایش دید و در نهایت ترافیک جستجوی ارگانیک به وب سایت ها طراحی شده اند. اینها اغلب توسط آژانس ها یا فریلنسرهایی که در تمام جنبه های سئو متخصص هستند ارائه می شود.

سئو  یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی آنلاین است که به کسب و کار شما کمک می کند تا حضور آنلاین خود را بهبود بخشد، ترافیک بیشتری را به سایت خود جذب کند، سرنخ های واجد شرایط را هدف قرار دهد و تبدیل و درآمد بیشتری کسب کند. به همین دلیل سئو بخش مهمی از یک مدل کسب و کار موفق است.

شما می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید و منتظر بمانید تا ترافیک به وب سایت شما بیاید. با این حال، احتمالاً وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که روی موضوعات و موضوعات مشابه شما متمرکز هستند. موتورهای جستجو باید تصمیم بگیرند که کدام وب‌سایت‌ها را در هر موقعیت مشخصی در نتایج جستجو برای هر عبارت جستجوی معین فهرست کنند. اجرای بهترین شیوه های سئو برای اطمینان از اینکه وب سایت شما ترافیک وب را برای جستجوهای مربوطه در موتورهای جستجو جذب می کند، بسیار مهم است.

چرا سئو مهم است؟

نزدیک به 93 درصد از ترافیک وب در موتورهای جستجو رخ می دهد. اگر می خواهید وب سایت شما پیدا شود، باید در موتورهای جستجوی اصلی ایندکس شده و رتبه بالایی کسب کنید. برخی از حقایق دیگر در مورد گوگل و موتورهای جستجو به طور کلی:

 • 75% از جستجوگران از صفحه اول صفحات نتایج موتورهای جستجو عبور نمی کنند.
 • گوگل بیش از 5.8 میلیارد جستجو در روز پردازش می کند.
 • گوگل بیش از 2 تریلیون جستجو در سال پردازش می کند.
 • میانگین نرخ کلیک موقعیت 1 در نتایج جستجو 19.3٪ و موقعیت 2 10.57٪ است.
 • هر سال بین 16 تا 20 درصد از کل جستجوها کاملاً جدید هستند. آنها قبلا هرگز جستجو نشده اند.
 • 60 درصد از جستجوهای گوگل در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.
 • حدود 33 درصد از جستجوهای موبایلی گوگل مربوط به موقعیت مکانی است.
 • 50٪ از جستجوهای “نزدیک من” منجر به بازدید از فروشگاه می شود.
 • 7 از 10 جستجوی گوگل برای غذا در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.
 • 46 درصد از جستجوهای محصول در گوگل آغاز می شود.
 • گوگل موتور جستجوی غالب با 92 درصد سهم بازار است.

به دنبال افزایش ROI هستید؟ ما شما را تحت پوشش قرار دادیم.

بهینه‌سازی برای جستجوی ارگانیک شامل طیف وسیعی از تکنیک‌های سئو می‌شود و استودیو خلاقیت داده چین از هر یک برای کمک به رشد و شکوفایی کسب‌وکار شما در میان رقبا استفاده می‌کند.

اگر به دنبال بهره بردن از مزایای کمپین سئو هستید، به شرکتی نیاز دارید که بتواند خدمات مدیریت سئو را ارائه دهد که بالاترین بازگشت سرمایه یا (ROI) را برای شما به ارمغان بیاورد. بسته های SEO ما می توانند این کار را انجام دهند.

ما استراتژی‌های سفارشی‌سازی شده را برای هر کسب‌وکاری که با آن شریک می‌شویم توسعه می‌دهیم، اما محصولات  قابل تحویل در جدول قیمت‌گذاری ما  به شما نگاهی اجمالی به عمق خدماتی که تیم SEO ما ارائه می‌دهد، می‌دهد.

ما خدمات سئوی خود را به گونه ای طراحی می کنیم که برای مشتریان خود درآمد کسب کند. ما به ترکیب برنده خود از تحقیقات کلمات کلیدی، تولید محتوا، تجزیه و تحلیل رقبا، گزارش شفاف، لینک سازی و تجزیه و تحلیل داده که به افزایش درآمد کسب و کار شما کمک می کند، افتخار می کنیم.

SEO Process

فرآیند سئو داده چین

پژوهش

هنگامی که ما یک کمپین سئو را راه اندازی می کنیم، مشاور سئوی اختصاصی شما با بررسی عمیق شرکت، وب سایت، رقبا و صنعت شما شروع می کند. ما کلاه های کارآگاهی خود را بر سر می گذاریم و از داده ها برای تهیه نقشه راه برای سئوی وب سایت شما استفاده می کنیم.

 • تجزیه و تحلیل عمیق رقبا
 • تجزیه و تحلیل سایت و سرور
 • تجزیه و تحلیل بیش از 200 عامل موثر در سئو در وبسایت
مرحله اول
مرحله دوم

بهینه سازی وبسایت

ما صدها تغییر بزرگ و کوچک در وب سایت شما ایجاد می کنیم تا به Google کمک کنیم شما را بهتر درک کند. استودیو خلاقیت داده چین با داشتن یک تیم اختصاصی توسعه وب،  می تواند از سئوی فنی  شما نیز مراقبت کند  و به شما در افزایش قابلیت استفاده، سرعت و عملکرد وب سایت شما کمک کند.

 • بهبود عناوین و توضیحات متا
 • بهبود قابلیت استفاده (سرعت، رابط کاربری در ورژن موبایل و..)
 • به روز رسانی معماری سایت

تولید محتوا

محتوای وب سایت شما چیزی است که کاربران برای کمک به آموزش و راهنمایی آنها از طریق قیف فروش روی آن حساب می‌کنند. چه در حال بحث در مورد  نقطه فروش منحصر به فرد شرکت خود باشید و چه در  حال ارائه محتوای آموزشی از طریق یک پست وبلاگ باشید، ما پیشنهادات موضوعی، محتوای بهینه شده برای گوگل و اثر بخش در بالاتر بردن نرخ تبدیل را ارائه خواهیم داد تا نه تنها رتبه وب سایت شما، بلکه رشد شرکت شما را نیز افزایش دهد.

 • استراتژی محتوایی برای تقویت اهداف سئو و پوشش گپ محتوایی
 • تولید محتوای بهینه سازی شده
 • بارگزاری و اعمال موارد کلیدی در خصوص سئو در هنگام انتشار محتوا
مرحله سوم
مرحله چهارم

کلیدواژه‌ها

فرآیند دقیق تحقیق کلمات کلیدی ما در قلب خدمات سئو ما قرار دارد. کلمات کلیدی خاصی که ما هدف قرار می دهیم به ما کمک می کند تا مخاطبان خود را تعریف کنیم و ترافیک ارزشمندی را به سایت شما هدایت کنیم. با ورود ترافیک مرتبط به وب سایت شما، شرکت شما می تواند سرنخ های تازه و فروش را تضمین کند.

 • تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی رقابتی
 • تهیه لیست کلمات کلیدی دنباله بلند
 • ردیابی رتبه پیشرفته

لینک سازی و ارجاعات

ساختار داخلی وبسایت و ایجاد یک جریان و خط حرکتی برای مخاطب و تبدیل آن یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که در حوزه سئو انجام می‌شود و این فرآیند با دریافت لینک‌های مفید و پر قدرت از رسانه‌ها و وبسایت‌های معتبر بر اعتبار وبسایت شما می‌افزاید و نتایج برنامه ریزی دقیق در حوزه سئو را سریعتر به ما بر می‌گرداند.

 • شبکه لینک سازی داخلی
 • لینک سازی از دامنه‌های پر قدرت برای افزایش اعتبار وبسایت
 • خرید و اجرای کمپین ریپورتاژی برای وبسایت
مرحله پنجم
مرحله ششم

تست و بررسی

دریافت ترافیک جستجوی مرتبط و هدف‌مند به سایت شما تنها آغاز خدمات بهینه سازی سئو ما است. ما با شما همکاری می کنیم تا مطمئن شویم که وب سایت شما بازدیدکنندگان را از طریق قیف فروش به روشی واضح و مختصر هدایت می کند. ما به آزمایش همه چیز و ایجاد بهبود مستمر در استراتژی بازاریابی SEO شما اعتقاد داریم.

 • تجزیه و تحلیل مسیر تبدیل
 • بهبودهای دستور برای اقدام
 • بهبودهای مستمر از طریق ردیابی ROI
SEO On Page

خدمات سئو با رویکرد درونگرا

سئوی درون صفحه بخشی ضروری از تمام استراتژی های سئو است که در آن باید سایت خود را برای عوامل سئوی درون صفحه بهینه کنید. این بدان معناست که شما روی عواملی مانند محتوا، سرعت و طراحی صفحات وب خود تمرکز می کنید.

خدمات سئو داده چین با رویکردی چند وجهی سئوی درونی وبسایت شما را سامان می‌دهد و با چهار تکنیکی که در ادامه توضیح می‌دهیم و هر کدام از آنها چند فاکتور کلیدی که گوگل روی آنها تاکیده داشته را تقویت می‌کند بهترین عملکرد را برای وبسایت شما در حوزه سئو ایجاد می‌کنیم.

سرعت صفحه

اگر صفحه شما در عرض سه ثانیه یا کمتر بارگیری نمی شود، می توانید شرط بندی کنید که برخی از کاربران از صفحه شما دور می شوند تا منبع دیگری را پیدا کنند که سریعتر بارگیری شود. سرعت صفحه  یک عامل مهم سئو است زیرا نه تنها به کاربران کمک می کند تا تجربه خوبی داشته باشند، بلکه اگر صفحات شما به سرعت بارگذاری شوند، گوگل نیز از آن استقبال می کند.

seo on page

گنجاندن چند رسانه ای

اگر فقط دیوارهای متنی بزرگی در وب سایت خود دارید، احتمالاً خوانندگان شما خسته می شوند و با محتوای شما درگیر نمی شوند. برای جلوگیری از این مشکل و برای اینکه کاربران برای مدت طولانی تری در صفحات خود باقی بمانند، از  عناصری مانند تصاویر ، گرافیک و ویدیوها استفاده کنید. وقتی این عناصر تعاملی را در نظر بگیرید، به کاربران اجازه می‌دهید تا به طور کامل با محتوای شما درگیر شوند.

واکنش‌گرا در همه دستگاه‌ها

برای اطمینان از اینکه کاربران تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها تجربه‌ای مشابه کاربران روی دسک‌تاپ دارند، مهم است که مطمئن شوید  وب‌سایت شما واکنش‌گرا است . این بدان معنی است که تصاویر شما در یک دستگاه تلفن همراه عالی به نظر می رسند و فرم ها به اندازه کافی بزرگ هستند که پر شوند – حتی در یک صفحه نمایش کوچک. این یک مزیت بزرگ برای بازدیدکنندگان سایت است و سیگنال های خوبی در مورد وب سایت شما به گوگل ارسال می کند.

کیفیت محتوای شما

در مورد محتوای با کیفیت  صحبت  می کنیم، اگر می خواهید لینک های با کیفیت بالا دریافت کنید، باید آن را ایجاد کنید. شما باید مطمئن شوید که وب سایت  شما محتوایی  با تعداد کلمات بالا (گوگل محتوای طولانی را دوست دارد)، خوانایی آسان، سرعت بارگذاری سریع و اطلاعات منحصر به فرد ارائه می دهد. همه این‌ها سیگنال‌های بسیار خوبی را به Google ارسال می‌کنند و به شما کمک می‌کنند در صفحات نتایج رتبه بالاتری داشته باشید.

dadechin

چرا استودیوی خلاقیت داده چین را برای خدمات سئو انتخاب کنیم؟

هسته اصلی استودیو خلاقیت داده چین بیش از پنج سال است که خدمات سئو و محتوا را به شکل تعاملی و درگیرانه با پنج کسب و کار در حوزه‌های فروش، خدمات و محتوا به انجام رسانده و در یک سال گذشته این تجربه گرانبها را در کسب‌وکارهای دیگر این حوزه پیاده می‌کند و شرکت‌های خصوصی و دولتی زیادی از خدمات محتوا و سئوی داده‌چین در این یک سال استفاده کرده‌اند و تاثیر مستقیم روی فروش و ورودی وبسایت آنها داشته است.

از آنجایی که تیم استودیو خلاقیت داده چین در کنار خدمات سئو در حوزه محتوا و طراحی وبسایت نیز فعال است تیم توانمند ما می‌تواند نگاه چند وجهی به سئو را به حوزه اجرا برده و همه‌ی زوایای کاری را با کیفیت بالا به سرانجام رساند.

sub services

خدمات مکمل سئو برای مشتریان داده‌ چین

تبلیغات کلیکی داده چین

فرآیند سئو زمانبر است و معمولا در چند ماه ابتدایی نتایج آن چندان چشم گیر نیست و برای عقب نیوفتادن از بازار توصیه می‌کنیم که در بازه‌ای از تبلیغات مدیریت شده و مکملی با فرایند سئو استفده کنید. در تبلیغات PPC یا پرداخت به ازای کلیک، شرکت شما می تواند از یک نوع تبلیغات پولی مقرون به صرفه برای دستیابی به مشتریان و مشتریان بالقوه از طریق جستجوی پولی استفاده کند.

بهینه سازی موتور جستجو یا طرح سئوی خود را با یک  استراتژی بازاریابی محتوای رقابتی پشتیبانی کنید. به تیم ما اجازه دهید به کسب و کار شما کمک کند تا محتوای قانع کننده و اصلی ایجاد کند که مخاطبان شما بخوانند، عمل کنند و حتی به اشتراک بگذارند. این محتوا شامل تولید پادکست، ویدیو و حتی محتوای داستان محور متنی است.

رتبه وب سایت خود را نه تنها با SEO، بلکه با یک  سایت جذاب و آسان برای استفاده که با بهترین شیوه های سئو مطابقت دارد، بدست آورید. با بسته بهینه سازی یا بازطراحی وبسایت داده چین می‌توانید وبسایتی سازگار با موبایل، سریع و جذاب برای استفاده مخاطب خود را داشته باشید.

مدیریت مشتریان

تیم داده چین راهکارهای CRM با کیفیتی را به مخاطبین خود ارائه می‌کند که به شکل یکپارچه با وبسایت ارائه می‌شود و نرخ تبدیل مشتریان را افزایش داده و تاثیر قابل توجهی روی نرخ برگشت سرمایه شما و سرعت آن خواهد داشت.

بازاریابی ایمیلی

تیم اختصاصی ما از بازاریابان ورودی همچنین می تواند به شما در جذب، پرورش و تبدیل سرنخ های ارزشمند با  بازاریابی ایمیلی کمک کند. از طریق نتایج جستجو با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید و سپس به ایجاد رابطه (و خریدهای تکراری) با ایمیل ادامه دهید.

partner