logo wh

۵ نمونه طراحی وب‌سایت دامپزشکی برتر

فهرست مطالب

حیوانات خانگی به‌عنوان عضوی از خانوادهٔ افراد، اهمیت زیادی دارند. اگر به فکر طراحی یک وب‌سایت دامپزشکی هستید این نکته را فراموش نکنید. سعی کنید تاحدامکان از طریق وب‌سایت خود قابل‌اطمینان و دوست‌دار حیوانات به نظر برسید. البته موارد مهم دیگری نیز وجود دارد که ما به همراه مثال‌های مختلف برای شما ذکر کرده‌ایم:

۱. Bond Vet

بهترین و اثربخش‌ترین ترفند این سایت، استفاده از ویدئو است. شما در بخش‌های مختلف سایت می‌توانید علاوه بر توضیحات متنی، ویدئوی کاملی در مورد آن نیز مشاهده کنید. خیلی از افراد حوصلهٔ خواندن متن‌های بلند شما را ندارند و یک فیلم جایگزین خوبی برای آن خواهد بود. علاوه‌برآن دیدن پرسنل و محیط دامپزشکی شما تأثیر بیشتری نسبت به متن خواهد داشت.

Bond Vet سایت دامپزشکی

۲. Banfield

فرض کنید به‌تازگی سرپرستی سگ یا گربه‌ای را بر عهده گرفته‌اید، اما نمی‌دانید چه موقع و برای چه مواردی باید به دامپزشکی مراجعه کنید. این وب‌سایت علاوه برقرار دادن برنامهٔ کامل موارد و زمان مراجعه به دامپزشکی، برای شما طرح‌هایی را نیز در نظر گرفته. این طرح‌ها مانند بیمه‌ای برای پت بوده و پس از مطالعهٔ کامل در مورد آن می‌توانید آن را خریداری کنید.

Banfield سایت دامپزشکی

۳. Peggy Adams

هزینه‌ها را فراموش نکنید! هرچند حیوانات برای صاحبان خود ارزش زیادی دارند؛ اما هزینه‌ها همیشه عامل مهمی در تصمیم‌گیری هستند. این وب‌سایت لیست کاملی از هزینه‌های خدمات خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. علاوه‌برآن در صفحهٔ نخست خود به‌خوبی مشخص کرده که از کارهای داوطلبانه، اهدایی و سرپرستی استقبال می‌کند.

Peggy Adams سایت دامپزشکی

۴. Pet Pors

این یک وب‌سایت دامپزشکی آنلاین است! یک وب‌سایت خدمات آنلاین باید بسیار پربار باشد. به‌عنوان‌مثال این سایت مطالب خوب و مفیدی را در زمینه‌های مختلف به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر این شما می‌توانید از طریق این سایت انواع کتاب یا ویدئو های آموزشی را خریداری کنید یا در صورت لزوم مشاوره‌های آنلاین یا تلفنی دریافت کنید.

Pet Pors سایت دامپزشکی

۵. Guelph Cat

معرفی تیم شما اهمیت زیادی دارد. این سایت در قسمت معرفی کارکنان خود از تصاویر پرسنل در کنار حیوانات استفاده کرده. در بخش توضیحات نیز اشاره کرده که چگونه به شما در آرام‌کردن استرس حیواناتتان کمک خواهند کرد و حتی خودشان هم پت دارند و شما را درک می‌کنند؛ بنابراین تا حد ممکن باید به کاربران نشان داد که علاوه بر تخصص، ارتباط خوبی نیز با حیوانات دارید.

Guelph Cat سایت دامپزشکی

نکات:

حال که مثال‌های مختلفی را با هم بررسی کردیم بهتر است نکات کلی جهت طراحی سایت کلینیک حیوانات را به‌صورت جامع لیست کنیم:

  • هزینه‌ها: تاحدامکان هزینهٔ خدمات مختلف خود را در سایت ذکر کنید.
  • معرفی تیم: حتماً پرسنل خود را به همراه تصویر معرفی کرده و ترجیحاً روابط آنها با حیوانات را شرح دهید.
  • کاربری آسان: دسترسی کاربر به بخش‌های مختلف سایت را از طریق دسته‌بندی‌های کامل و طراحی ساده، بهبود دهید.
  • سؤالات پرتکرار: سؤالات پرتکرار آنها را پاسخ داده و راهی برای پاسخ‌دهی به سایر سؤالات آنها قرار دهید.
  • ویدئو ها: برای بهبود سایت و اطمینان بیشتر کاربران، فیلم‌هایی از محیط کلینیک و خدمات خود تهیه و در سایت قرار دهید.
  • موارد برجسته: ویژگی‌های متمایزکننده و مهم خود را برجسته کنید (به‌عنوان‌مثال: افتخارات، امکان سرپرستی یا کمک‌‌های داوطلبانه و غیره)
  • خدمات آنلاین: امکان نوبت‌دهی یا ویزیت آنلاین را فراهم کنید.
  • طرح‌ها: به مشتریان خود بگویید که در چه مواردی باید به شما مراجعه کنند (به‌عنوان‌مثال انواع واکسن‌های ضروری و زمان دریافت آنها را ذکر کنید).

به مطالعه و یادگیری ادامه دهید

۲۰ نوع وب‌سایت محبوب در اینترنت

اگر می‌خواهید در فضای آنلاین حضور داشته باشید، داشتن یک وب‌سایت به شما کمک بزرگی می‌کند. برای این منظور شما می‌توانید در سایت‌های محبوبی مانند

همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x