logo wh

۵ نمونه طراحی سایت حفاری چاه

فهرست مطالب

داشتن یک سایت قوی در هر حرفه‌ای که هستید، از فاکتورهای مهم برای ارتقای جایگاه شماست. با ما همراه باشید تا به همراه ۶ نمونه سایت حفاری چاه، نکات مربوط به یک سایت موفق را با شما بررسی کنیم:

۱. Hartmann

بی شک این وب‌سایت نه‌تنها در زمینهٔ حفاری چاه بلکه به‌صورت کلی نمونهٔ بارز یک طراحی قوی است. استفاده از رنگ‌های سازمانی شرکت در طراحی سایت، سادگی، امکان پاسخگویی آنلاین در سایت و غیره همه از نقاط قوت آن هستند. نکتهٔ جالبی که در مورد این شرکت وجود داشته و در بدو ورد به سایت به شما القا می‌شود، پیشینهٔ تاریخی و خانوادگی بودن بیزینس آنهاست. شما نیز فراموش نکنید که نقاط قوت و تمایز خود را در وب‌سایتتان پررنگ کنی.

۲. Huckfeldt

قدرت تصاویر را نادیده نگیرید. یک سایت خوب دارای تصاویری باکیفیت مناسب و تعداد کافی است. وب‌سایت Huckfeldt یکی از سایت‌هایی است که تعداد عکس‌های کافی و باکیفیت قابل قبولی را تهیه کرده که شما می‌توانید در بخش تجهیزات، خدمات و غیره تصاویر مربوط به هرکدام را مشاهده کرده. این کار که به مقبولیت شرکت شما کمک شایانی خواهد کرد اغلب توسط کمپانی‌های حفاری نادیده گرفته می‌شود.

۳. Bore and Bore

یکی از کارهای جالبی که این سایت برای جذب اعتماد مشتریان خود کرده است، قراردادن نامه‌های تأییدیه از شرکت‌هایی است که با آنها همکاری نموده است. قراردادن یکی از پروژه‌های قبلی در وب‌سایت‌های حفاری تقریباً رایج است؛ اما قراردادن نامه به همراه مهر و امضای کمپانی‌ها، اعتبار شما را چندین برابر می‌کند.

۴. Al Abrag

این سایت حفاری با قراردادن گواهینامه‌های استاندارد خود بالای صفحه در بدو ورود توجه بیننده رو به خود جلب می‌کند. در پایین صفحه نیز علاوه بر توضیح در مورد شرکت، شاخص‌های کلیدی خود را برای جلب‌توجه بیشتر به طور خلاصه و همراه با عکس یا آیکون در اطراف متن اصلی قرار داده است.

۵. Eaton Drilling

دسترسی آسان یکی از ملاک‌های طراحی هرگونه سایتی است. این وب‌سایت با سادگی در طراحی، دسته‌بندی مطالب سایت بالای صفحه و دسته‌بندی انواع سرویس‌ها در پایین آن، این کار را به نحو احسنت انجام داده است. فراموش نکنید که پیچیدگی در سایت می‌تواند منصرف‌شدن کاربران از بررسی کامل آن شود.

۶. Pacific Coast

کار جالبی که این سایت انجام داده است، معرفی اعضای تیم است. در دسته‌بندی  TEAM این وب‌سایت شما می‌توانید عکس هر یک از اعضا، نقش آنها در شرکت و رزومهٔ کوتاهی از آنها شامل سن، سابقه کار، گواهینامه‌ها و غیره را ببینید. این یک ترفند برای مطمئن ساختن مخاطبین از حرفه‌ای بودن کارکنان شماست.

نکات کلیدی:

در زیر به‌صورت خلاصه نکات مربوط به یک وب‌سایت موفق حفاری چاه آورده شده است اگر قصد طراحی سایت حفاری چاه دارید حتما پیشنهاد داده چین را بررسی کنید.

  • کسب اعتماد: با قراردادن  استانداردها، رضایت‌نامه‌ها و غیره سعی کنید تا اعتماد مخاطبین را جذب کنید.
  • پررنگ‌کردن نقاط قوت: اگر نقطه قوت خاصی مانند داشتن یک دستگاه متفاوت یا پیشینهٔ بلندی را دارید حتماً آن را برجسته کنید.
  • تصاویر: از تصاویر کافی و باکیفیت مناسب استفاده کنید. این کار تأثیر چشمگیری خواهد داشت.
  • معرفی اعضا: با ارائهٔ رزومه و معرفی تیم خود می‌توانید حرفه‌ای بودن تیم خود را بهتر نشان دهید.
  • دسترسی آسان: دسترسی آسان در سایت در هر زمینه‌ای که باشید جزو شاخص‌های اصلی است.
  • رنگ‌های سازمانی: اگر رنگ‌های سازمانی مناسب دارید حتماً از آنها برای طراحی سایت خود کمک بگیرید. این کار به برندسازی شما کمک زیادی خواهد کرد.

به مطالعه و یادگیری ادامه دهید

۲۰ نوع وب‌سایت محبوب در اینترنت

اگر می‌خواهید در فضای آنلاین حضور داشته باشید، داشتن یک وب‌سایت به شما کمک بزرگی می‌کند. برای این منظور شما می‌توانید در سایت‌های محبوبی مانند

همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x